2015. augusztus 12., szerda

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshelfer Reinraum) – Németország – Berlin

A Walter-Fach-Kraft Dresden GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres elektronikai területre, németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Németországban?

  • Szakképzettség nem kötelező, de elektronikai / mikro technológiai ismeretek szükségesek

Milyen nyelvtudás kell a gyári munkához Németországban?

  • Alap német nyelvtudás elvárt, amely legalább minimálisan kommunikáció szintű

Milyen kompetenciákkal kell, hogy rendelkezzek, hogy elnyerjem az alábbi gyári állást?

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Kézügyesség
  • Forrasztási ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Elektronikai fém alkatrészek összeszerelése
  • Munkavégzés tiszta (steril) környezetben
  • Minőségellenőrzés

Hány műszakban történik a munkavégzés az alábbi gyári munkánál?

  • Váltott műszakban (3 műszak)

Hol történik a munkavégzés?

  • Németország – Berlin

Hogyan lehet jelentkezni erre a németországi állásra?

  • Jelentkezés német nyelvű fényképes önéletrajzzal: dresden@walterfachkraft.de

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Walter-Fach-Kraft Dresden GmbH
Wettiner Platz 10
01067 Dresden
Frau Manja Freigang
Telefon: +49 351 2502140
Email: dresden@walterfachkraft.de
Referenznummer: WFK-Dresden-07082015-29

Összegzés és vélemény a németországi gyári munkáról:

Gyári munka Németországban. A munka betöltéséhez szakképesítés nem szükséges, az elvárások nagyon minimálisak. Feladat: elektronikai fém alkatrészek összeszerelése, munkavégzés tiszta (steril) környezetben, minőség-ellenőrzés. De nézzük, hogy milyen egyéb feltételeknek kell megfelelni?
Tehát a gyári munka betöltéséhez szakmai képesítés nem szükséges, viszont hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat igen. Nyelvtudást illetően, minimálisak az elvárások, mivel csak alap szintű német nyelvtudás szükséges. Ha felkeltette érdeklődését ez a külföldi munka és rendelkezik az előírt követelményekkel, akkor vegye fel a kapcsolatot a munkáltatóval, kérjen bővebb információt a munkáról, majd jelentkezzen rá. Sok sikert Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.